CytoFLEX S N2-V0-B2-Y4 Flow Cytometer (8 Detectors, 3 Lasers)
Product No:B78561
规格
| 软件 | CytExpert software |
| 监管状态 | RUO |
| 分辨率 | <300 nm particles (488 nm side scatter), 80 nm, rCV<3% |
| 实验性能 | <30 MESF for FITC|<10 MESF for PE|<25 MESF for APC |<50 MESF for Pacific Blue |
| 检测器 | Avalanche Photodiodes |
| 流动室 | Fixed integrated optics quartz flow cell (420 μm x 180 μm ID) design with >1.3 numerical aperture |
| 信号处理 | Fully digital system with 7 decade data display |
| 功率要求 | Voltage:100-240 V, Power 150-250 VA |
| 重量 | 23.4 kg |
| 宽度 | 42.5 cm |
| 深度 | 42.5 cm |
| 高度 | 34 cm |