SENSOR, HRLD 400HC for HIAC 9703+ Liquid Particle Counter
Product No:2089250-400HC
规格
| Platform | LPC Instruments |
| Particle Size Analysis Range | 2.0 to 400 μm |
| Coincidence Loss | 10% |
| Concentration Range | 2|400|μm(c) (as per ISO 11171 & ISO 4406, note: 4 μm(c) < 2 μm) |
| Environmental Conditions | Safe for indoor use only |
| Installation Category | II |
| 重量 | 0.5 kg |
| 宽度 | 203.2 mm |
| 深度 | 38.1 mm |
| 高度 | 38.1 mm |
| Color | Gray |
| Package Quantity | 1 |