SENSOR, HRLD (2-400 μm)
Product No:2089250-400
规格
| Platform | LPC Instruments |
| Particle Size Analysis Range | 2.0 to 400 μm |
| Flow Rate | 20-100 mL/minute |
| Environmental Conditions | Safe for indoor use only |
| Installation Category | II |
| 重量 | 0.5 kg |
| 宽度 | 203.2 mm |
| 深度 | 38.1 mm |
| 高度 | 38.1 mm |
| Color | Gray |
| Package Quantity | 1 |