Dry Powder System Module
Product No:B98103
规格
| Platform | LS Series |
| Light Source | Laser diffraction |
| Fluid Compatibility | Powders |
| Client PC Operating System | Microsoft OS |
| 重量 | 8.20 kg |
| 宽度 | 20.30 cm |
| 深度 | 21.60 cm |
| 高度 | 46.40 cm |
| Color | White/Grey |
| Platform | LS Series |
| Light Source | Laser diffraction |
| Fluid Compatibility | Powders |
| Client PC Operating System | Microsoft OS |
| 重量 | 8.20 kg |
| 宽度 | 20.30 cm |
| 深度 | 21.60 cm |
| 高度 | 46.40 cm |
| Color | White/Grey |