Vi-CELL MetaFLEX
Product No:B93017
规格
| Platform | Vi-Cell |
| Sample Volume | 65 µL |
| 实验通量 | 44 samples per hour (may vary during startup) |
| Interfaces Protocols | USB, Color with touchscreen |
| Environmental Conditions | Safe for indoor use only |
| 功率要求 | 100-240 VAC, 50 W (65 W max), 50/60 Hz |
| 重量 | 11 kg |
| 宽度 | 25 cm |
| 深度 | 29 cm |
| 高度 | 45 cm |
| Color | White |
| Package Quantity | 1 |